Zobārstniecība

Zobu higiēna

Pilna profesionāla zobu higiēna ar ultraskaņu, zobu pulēšana ar profesionālajām pastām. Zobu higiēna pie speciālista pasargā zobus no bojāšanās un veicina minerālvielu dabisko atjaunošanās procesu. Procedūrā ietilpst intraorālā masāža, kas veicina žokļa locītavas muskuļu un saišu stiprību. Speciālists veic mutes dobuma un zobu stāvokļa diagnostiku.
No uztura režīma ir atkarīga zobu veselība un stāvoklis, tāpēc saviem pacientiem pēc pieprasījuma ārsts ar maģistra izglītību uzturzinātnē piedāvā uztura konsultāciju. 

Zobu higiēna

Zobu balināšana

Zobu balināšanas procedūra ilgst apmēram 1,5 stundas
Sākas ar nelieliem sagatavošanas darbiem, kuru laikā jūsu smaganas tiek pārklāts ar speciālu aizsargmateriālu un mutē ievietots lūpu un mēles aizsargs.
Tad uz zobiem tiek klāts profesionāls balināšanas gēls, kas tiek aktivizēts ar speciālas lampas iedarbību.
Gēls tiek uzklātas vairākas reizes uz 15-20 minūtēm. Procedūras laikā varat atpūstie skatoties relaksējošus video vai klausoties mūziku.
Pēc balināšanas procedūras zobi tiek apstrādāti ar speciālu pastu un sniegtas rekomendācijas zobu kopšanai.

Zobu balināšana

Zobu labošana

Pacienta labsajūta zobu labošanas laikā tiek likta pirmajā vietā un ir padomāts par visu, kas klientam ļautu justies droši un ērti. Plombēšanas materiāli ir pēdējās paaudzes un augstas kvalitātes. Tiek piemēroti katrai klīniskajai situācijai individuāli.

Zobu labošana

Protezēšana

Zobu protezēšana notiek pēc individuālām konsultācijām pie speciālista sadarbībā ar labākajām zobu labaratorijām Latvijā, kas garantē kvalitatīvu un skaistu rezultātu. Klientiem piedāvajam izņemamās protēzes un neizņemamās protēzes, tādas kā kroņus un tiltus. 

Protezēšana